E. C. Dahls Eiendom 25 år i 2011
2011 er et jubileumsår for E. C. Dahls Eiendom AS, vi feirer 25 år. Dette ønsker vi å feire sammen med våre leietaker. Det blir bl.a. golfturnering og arrangement i forbindelse med Olavsfestdagene.
E. C. Dahls Eiendom vil sammen med sine samarbeidspartnere også i år arrangere golfturnering på Stjørdal Golfklubb, dato er onsdag 22. juni, så sett av dagen allerede nå!
Olavsfestdagene er landets viktigste og mest innholdsrike kirke- og kulturfestival og vil prege Trondheim også i 2011. Festdagene starter torsdag 28. juli.
E. C. Dahls Eiendom ønsker å ta en aktiv rolle i de kulturelle begivenhetene som skjer i Trondheim, og bidrar derfor som samarbeidspartner til at festivalen kan utvikle seg og tilby det trønderske publikum et attraktivt program.
I år som i fjor vil vi arangere et større kundearrangement i forbindelse med Olavsfestdagenes høydepunkt.
![]() |
||

